Věděli jste, že jako registrovaný zákazník získáváte automaticky 10% slevu na veškeré nákupy v eshopu Eprodoma? Více informací na našem blogu.

Koučovací karty vytvořené podle MindArt Conceptu

Kód: E8621
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Gpol
292 Kč
Skladem (23 balení)
Můžeme doručit do:
29.10.2021

Jedinečné Koučovací karty svého druhu vytvořené podle MindArt Conceptu. 49 témat a praktických i zábavných úkolů pro rozvoj obou hemisfér mozku. Pomohou vybalancovat obě hemisféry mozku do rovnováhy. Pro ty, kteří chtějí osobnostní růst, ale nevědí, jak začít. Slouží k rozpřemýšlení. Připraví vaše myšlení na další váš posun v osobnostním růstu. Určitě také pomohou k udržování a rozvoji již získaných znalostí o sobě samém a osvojených již získaných dovednostíVhodné i jako  pomůcka pro kouče. Dají se též využít k „prolomení ledů“ na seminářích, výukových hodinách, teambuildingcích. Každý z posluchačů, studentů si vytáhne jednu kartu a může ostatním povědět, co ho napadlo v souvislosti s tématem karty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod:

Vytáhněte si jednu kartu denně, splňte úkol, je-li na ní nějaký, nebo se jí jen nechte volně inspirovat. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si budete zapisovat vytaženou kartu a k ní i samotný průběh vlastní akce. Na co jste díky její realizaci přišli, co nového jste se díky ní o sobě dozvěděli, pokud jste ji neuskutečnili, proč se tak stalo, co vám k tomu chybělo, co se vám na ní nelíbilo a proč? I nesplněné akce patří do sebepoznávacího procesu. Buďte jako detektiv, jděte po samotné příčině. Nezastavujte se u emoce, jděte dál. "Mám strach. Z čeho konkrétně mám strach?"

Obě hemisféry se nejlépe podporují, pokud jsou mozkové vlny ve stavu alfa. Stav alfa má mj. mnoho velmi blahodárných účinků na tělo i mysl. Podpořit ho můžete našimi relaxacemi. 

Institut osobního tréningu video ZDE

www.iost.cz

 

Doplňkové parametry

Kategorie: OSOBNÍ ROZVOJ
Hmotnost: 0.222 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: