Koučovací karty vytvořené podle MindArt Conceptu

Kód: E8621
Neohodnoceno
Značka: Gpol
278 Kč
Objednáno u dodavatele
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Jedinečné Koučovací karty svého druhu vytvořené podle MindArt Conceptu. 49 témat a praktických i zábavných úkolů pro rozvoj obou hemisfér mozku. Pomohou vybalancovat obě hemisféry mozku do rovnováhy. Pro ty, kteří chtějí osobnostní růst, ale nevědí, jak začít. Slouží k rozpřemýšlení. Připraví vaše myšlení na další váš posun v osobnostním růstu. Určitě také pomohou k udržování a rozvoji již získaných znalostí o sobě samém a osvojených již získaných dovednostíVhodné i jako  pomůcka pro kouče. Dají se též využít k „prolomení ledů“ na seminářích, výukových hodinách, teambuildingcích. Každý z posluchačů, studentů si vytáhne jednu kartu a může ostatním povědět, co ho napadlo v souvislosti s tématem karty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod:

Vytáhněte si jednu kartu denně, splňte úkol, je-li na ní nějaký, nebo se jí jen nechte volně inspirovat. Nejlepších výsledků dosáhnete, pokud si budete zapisovat vytaženou kartu a k ní i samotný průběh vlastní akce. Na co jste díky její realizaci přišli, co nového jste se díky ní o sobě dozvěděli, pokud jste ji neuskutečnili, proč se tak stalo, co vám k tomu chybělo, co se vám na ní nelíbilo a proč? I nesplněné akce patří do sebepoznávacího procesu. Buďte jako detektiv, jděte po samotné příčině. Nezastavujte se u emoce, jděte dál. "Mám strach. Z čeho konkrétně mám strach?"

Obě hemisféry se nejlépe podporují, pokud jsou mozkové vlny ve stavu alfa. Stav alfa má mj. mnoho velmi blahodárných účinků na tělo i mysl. Podpořit ho můžete našimi relaxacemi. 

Institut osobního tréningu video ZDE

www.iost.cz

 

 
 

Individuální přístup

Pokud máte dotaz, nebojte se zavolat nebo napsat. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zboží. obchod@eprodoma.cz
 

Ověřený  eshop

Podle recenzí většina našich zákazníků doporučuje nákup na našem e-shopu. Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně.
 

Odesíláme do 24 h.

Produkty kvalitně zabalíme. Pokud nakupujte křehké zboží, dbáme na to, aby produkt byl bezpečně zabalený. Nechte si balíček doručit až domů.
 

Podpora nadace

Každým nákupem na našem eshopu www.eprodoma.cz podpoříte nadaci Dobrý anděl (www.dobryandel.cz) a naší chráněnou dílnu.

Doplňkové parametry

Kategorie: OSOBNÍ ROZVOJ
Hmotnost: 0.233 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: