Věděli jste, že jako registrovaný zákazník získáváte automaticky 10% slevu na 90% produktů v eshopu Eprodoma? Více informací na našem blogu.

Novinky

Zelenina a ovoce z truhlíku?

Dopřejte si chutnou a zdravou zeleninu nebo ovoce rovnou z vašeho balkonu

Truhlíky a jejich výhody

Čerstvá zelenina ihned po ruce

Ceny všech potravin neúprosně rostou rychle nahoru, zelenina i ovoce ještě více než pečivo a další potraviny.

Nejlepším řešením je si zeleninu a ovoce začít pěstovat u sebe doma.

Zasázení zeleniny či ovoce není nijak těžké a zvládne to opravdu každý.

Truhlíky a jejich výhody
Truhlíky a jejich výhody

Zelenina z truhlíku? 

K pěstování zeleniny nemusíte mít vůbec velkou zahradu nebo pole, ale můžete bydlet klidně v bytě.

Balkony, terasy nemusí sloužit jen k odpočinku na čerstvém vzduchu nebo k věšení prádla, ale můžou vám posloužit také k jiným účelům.

Jedním z účelů může být právě pěstování zeleniny a ovoce. Nikdo, nikdy neříkal, že se zelenina musí pěstovat jen venku na zahradě.

Balkony splňují vše co zelenina a ovoce potřebují, denní světlo, paprsky slunce i čerstvý vzduch.

V truhlíkách nemusí být přeci jen květiny

Pěstování na balkonech je velmi snadné, k pěstování vám postačí jen květináče a truhlíky, které zastanou půdu na zahradě.

Pokud nemáte balkon, existují také květináče a truhlíky, které lze zavěsit nebo položit na parapet.

Truhlíky a jejich výhody
Truhlíky a jejich výhody

Chutné rajčátka ihned po ruce

Truhlíky a jejich výhody

Jahody sladké a šťavnaté

Truhlíky a jejich výhody

Sázení do truhlíků a květináčů

Pokud jste o sázení zeleniny do květináčů či truhlíků dosud neslyšeli, překvapíme vás tím, že během posledních let si takto pěstování zeleniny oblíbilo spoustu domácností.

Vzhledem k velkému trendu a také poptávce, začala spousta zemědělců vyvíjet nové odrůdy, zejména miniaturní zeleninu určenou právě pro toto pěstování.

Pokud se rozhodnete pěstovat zeleninu v truhlíkách, doporučujeme vám vybírat zeleninu i ovoce velmi pečlivě.

Každá zelenina potřebuje svůj prostor a tak vybírejte ideálně odrůdy, které jsou malých rozměrů nebo jsou určeny přímo k balkonovému pěstování v truhlíkách.

Truhlíky a jejich výhody

Výhody?

Díky takto pěstované zelenině a ovoci, můžete doplňovat potřebné vitamíny sobě i dětem a máte jistotu, že domácí pěstování je čistě vaše bio zelenina a ovoce bez různých chemikálií apod.

Nejlepší na tom je, že kdykoliv budete mít chuť, zajdete si jen na balkon a utrhnete si čerstvou a šťavnatou chuťovku.

Jakou zeleninu a ovoce můžete pěstovat?

Nejlépe se bude v truhlíku dařit všem bylinkám, dále pak taková klasika jako jsou cherry rajčátka, chilli papričky, mrkev, cibule, fazolové lusky hrášek, ředkvičky nebo tzv. mini salátové okurky či klasické sladké papriky.

Z ovoce jsou nejžádanější jahody, které přímo truhlíky milují, ale můžete také zasadit zakrslé švestky, mini borůvky, nebo odrůdu broskve Bonanza.

Truhlíky a jejich výhody

K pěstování zeleniny toho skutečně moc nepotřebujete, stačí jen dobře zvolená zemina, semínka či sazenice a správně vybrané truhlíky nebo květináče. 

Truhlíky a jejich výhody

Bio úroda z balkonu?

Truhlíky a jejich výhody

Ovoce i zelenina

Tip pro Vás?

Pokud chcete mít zalévání vždy pod kontrolou a nebát se, že přemokříte nebo naopak zapomenete zalévat svojí úrodu, pak zvolte samozavlažovací truhlíky.

Tyto truhlíky obsahují samozavlažovací vložku, která zabraňuje přemokření nebo naopak uschnutí.  

Díky vložce si můžete klidně i odcestovat někam na víkend a nemusíte se bát o svou případnou úrodu.

Truhlíky a jejich výhody

Dřevěné truhlíky budou na vašem balkoně krásně vynikat, protože dřevo je v dnešní době velmi žádané, navíc vám dlouho vydrží a existují také truhlíky se samozavlažovací vložkou, která udělá spoustu práce za vás.

Truhlíky a jejich výhody

Samozavlažovací truhlík modřín

Modřín vyniká svou odolností a pevností. Jedná se o mastné dřevo s nižší nasákavostí, dále je velmi odolný proti poškození hnilobou, houbami a hmyzem a to díky specifickému složení smůly obsažené uvnitř dřeva.
Truhlíky a jejich výhody

Samozavlažovací truhlík smrk bez patiny

Smrkové dřevo je světle smetanové až nahnědlé, hedvábně lesklé, bez výrazně odlišeného jádra. Velmi dobře se moří, natírá a barví. Navíc je známo svou dlouholetou životností, mnohdy více než 100 let. 

S pomocí tohoto truhlíku, zvládne pěstování i ten méně šikovnější.

Truhlíky a jejich výhody

Výhody této samozavlažovací vložky

 • Zásoba vody
 • Nedochází k převlhčení kořenů
 • Umožňuje kvalitní a rovnoměrnou výživu rostlin
 • Provzdušňuje zeminu
Truhlíky a jejich výhody

Nyní vám nic nebrání v pěstování zeleniny nebo ovoce i na vašem balkoně a už v letním období si můžete vychutnávat svojí vlastní úžasnou úrodu, za kterou ušetříte nejenom nemalé peníze, ale domácí zelenina a ovoce jsou naprosto vynikající a bio. Můžete si jí vychutnávat až do sytosti, ať už samotnou nebo třeba ke grilování, či jako přílohu.

Velikonoční pomlázka, tipy, tradice a zajímavosti

Co vás čeká v tomto článku?

 • Zajímavosti a tipy
 • Velikonoce a jejich význam
 • Velikonoční tradice
 • Velikonoční výzdoba a dekorace
 • VELIKONOČNÍ POMLÁZKA
Velikonoce

Kdy slavíme Velikonoce?

Máme tady duben a spolu s ním nás čeká oslava Velikonoc. Možná jste si nikdy nevšimli, ale Velikonoce jsou jediný svátek, který nemá každý rok stejné datum.

Velikonoce nemají stejné datum, protože jsou vázány na úplněk a vždy připadají na první neděli po jarním úplňku.

Velikonoce
Velikonoce

Velikonoce jsou velmi oblíbené svátky a stejně jako na Vánoce se dělá barevná výzdoba, mohou se péct velikonoční perníčky nebo zdobit vajíčka apod.

Dekorací na Velikonoce je opravdu spoustu, jako jsou barevná vajíčka, kuřátka nebo velikonoční zajíčci a právě oni jsou oblíbenou dekorací. Mnoho lidí si myslí, že zajíček je hlavní symbol v Americe, ale není tomu tak.

Zajíček má symbolizovat dlouhý život,  spoustu štěstí a také plodnost. 

Jednoduchá velikonoční dekorace

S dětmi si čekání na Velikonoce můžete zpříjemnit domácími výrobky, vyrobit si velikonočního zajíčka nebo slepičku, bude bezva zpestření a také velká zábava.

K výrobě zajíčka vám stačí pouze papírová role od toaletního papíru, barevný papír a chlupaté modelovací dráty.

Toaletní role může být tělo zajíce, oči můžete mít i pohyblivé a přilepit je tavnou pistolí, uši vystřihnete z barevného papíru a fousky uděláte z barevného drátu, poté stačí jen přimalovat pusinku a zajíček je na světě.

Velikonoce

Podobným postupem můžete také vyrobit slepičky, košíčky nebo vajíčka.

Velikonoce
 
Toaletní roli nabarvíme nebo obalíme žlutým papírem a na přední stranu nalepíme vystřiženou skořápku vejce.
Velikonoce

Na obě boční strany vystřihneme a nalepíme křídla.
Velikonoce

Přilepíme zobáček z oranžového papíru a můžeme přilepit i oči, buď pohyblivá nebo vytvořena z papíru.
Velikonoce

A máte vyrobené krásné kuřátko, právě vylíhnuté ze skořápky.

Další tip

Je skvělý jako dekoraci na zahradu, před dům nebo zahradu.

Vyrobte si zajíčka s pomocí pastelek a kousku dřeva. 

Postup je velmi jednoduchý. Stačí vám jakýkoliv kousek dřeva nebo klidně i větší špalek. Jednu stranu dřeva seříznete jako je na obrázku, některé dřeva mohou mít praskliny, které budou znázorňovat uši, pokud takové dřeva nemáte, stačí jen na jeho vrchní části kousek odřezat.

Obličej lehce nakreslíte olejovými pastelkami, které mají výbornou krycí schopnost a na dřevě krásně vyniknout. Pokud chcete, aby barvy déle vydržely, případně chcete zajíčka dát ven, doporučujeme kreslenou část nastříkat lakem.

Velikonoce
Velikonoce

Jednoduchá dekorace s velkou parádou

Stačí vám k tomu jen prázdná skořápka od vejce, vata a semínka řeřichy.

Postup je velmi jednoduchý, skořápku si dítě může ozdobit podle sebe, buď nakreslit obličej, nebo přidat mašličku apod. Poté do skořápky položíte vatu, ta musí být velmi nasáklá vodou a na ní vysejete semínka řeřichy. Řeřicha je známá jedlá bylinka, která velmi rychle roste.

Děti budou určitě nadšené, když mohou pozorovat, jak skořápce rostou vlasy a až bude řeřicha krásně rozkvetlá, mohou ji i sníst, třeba na Velikonoční pondělí.

Nejzajímavější tradice

V mnoha zemích jsou Velikonoce samozřejmě doplněny spoustou tradic a zvyků. Téměř každá země je má úplně jiné a některé jsou i velmi zábavné nebo zajímavé. Možná jste o některých tradicích neměli dodnes ani tušení a my Vám představíme některé z nich.

Kdo by neznal hledání vajíček?

V Americe mají tradici speciálně pro děti, které si myslí, že velikonoční zajíček ukryl svá vajíčka po zahradě nebo bytě a děti je v neděli ráno hledají. Rodiče mají za úkol tyto vajíčka v sobotu ukrýt a ráno mohou jen pozorovat, jak děti vajíčka hledají.

Pro děti je to velká legrace a mnohdy i dlouhá zábava, než všechna ukrytá vajíčka naleznou.

Velikonoce
Velikonoce

Velikonoční zločin

I v Norsku mají velmi zvláštní tradici. Jejich tradice se nazývá „Paaskekrim“ neboli Velikonoční zločin.

Není tomu tak, že by se lidé vraždili nebo kradli, většina lidí v období Velikonoc čte detektivky nebo sleduje různé seriály a filmy zaměřené na tuto tématiku.

Tuto tradici začalo vydavatelství knih, když na titulní stranu novin otiskli reklamu na krimi knihu. Tato reklama vypadala jako skutečná zpráva a mnozí netušili, že jde pouze o inzerci.

Vaječná bitva v Řecku

Řekové slaví Velikonoce se svou rodinou, jako většina zemí, zvláštní na tom je, že v rodině probíhá vaječná bitva. 

Ano, je tomu skutečně tak, Řekové po sobě hází vajíčky, buď v rodině, nebo na ulici a cílem je trefit co nejvíce svých protivníků. 

Tohle musí být jistě skvělá zábava.

Velikonoce
Velikonoce

Česká tradice

U nás a také na Slovensku je tradice zcela jiná, než v okolních zemích. Nejzákladnější dny z Velikonoc jsou neděle a pondělí. 

Neděle se nese v duchu velkých oslav a radosti, protože se slaví zmrtvýchvstáním Ježíše Krista. Právě tuto neděli jsou stoly plné jídel a různých sladkých pochutin. Na žádném stole nechybí velikonoční beránek, symbolizuje oběť Ježíše Krista, který položil život za spásu lidstva.

Každá rodina si beránka zdobí podle sebe, někdo jej má rád jen pocukrovaného, jiní beránkovi přivazují mašle a další zase mají rádi beránka zalitého čokoládou.

Velikonoční pondělí

Velikonoční pondělí se již neváže na žádnou církevní oslavu, ale přichází ta tradiční.

Naše tradice spočívá v šlehání dívek a žen, kdy muži si sami vyrobí pomlázku z vrby, která je na konci zdobena několika barevnými stužkami.

Legenda praví, že vrba je jedna z prvních kvetoucích stromů a jejich pružnost má zaručit plodnost žen.

Koledníci během toho také recitují říkanku, která je spojená s Velikonoci.

Velikonoce
Velikonoce

Tradice určitě není o tom, aby dívky dostali "výprask" naopak toto šlehání má zaručit, aby následující rok neuschly. 

Muži se odměňují malovanými vajíčky, která ženy již po staletí ručně malují, tato vajíčka mají symbolizovat znovuzrození neboli nový život. Muži se také odměňují čokoládovými sladkostmi, případně drobnými penězi nebo panákem alkoholu.

Velikonoce

Honba za pokladem

Pokud byste chtěli dětem také dopřát zábavnou neděli nebo pondělí, můžete dětem připravit honbu za pokladem.

Děti budou určitě nadšené, že místo koledy dostanou mapu, kde naleznou poklad.

Když budete velmi nápadití, určitě je hledáním zabavíte na velkou část dne. Pokud byste neměli zahradu určitě i ve vašem bytě naleznete zákoutí, kde poklad ukryjete nebo můžete zkusit také nějaký les či louku poblíž vašeho domu.

Je tedy zřejmé, že oslavu Velikonoc si každý udělá po svém a dodržuje své tradice.

V jádru Velikonoc však zůstává jediné a tím je velká oslava v kruhu rodiny a přátel.

Velikonoce
Velikonoce

Velikonoční akce, které naleznete u nás v obchodě a platí pouze na Velikonoce.

Na jaře přichází ten správný čas posílit naší imunitu

Všechny bylinky mají velké léčivé účinky, tak si pojďme  o nich něco povědět.

Bylinky

V dávných dobách nebyly léky, ani jiné pomocné látky, které pomáhaly s bojem proti nemocem a tak síla bylinek sahá hluboko do minulosti. 

Už naše babičky věřily v mocnou sílu bylinek a snažily se nám je dávat, jak v podobě čajů nebo připravovaly různé tinktury a mastičky, které vždy zabraly na různé neduhy.

Speciální rituál

Sbírání bylinek je podle starých tradic a povídání našich babiček provázen speciálním rituálem.

Tento rituál spočívá v nočním sbírání bylinek , a proto se právě všechny bylinky doporučují sbírat v noci, kdy je měsíc nejsilnější, nejvíce za úplňku.

Říká se, že právě takto nasbírané bylinky mají tu pravou magickou moc, nabytou navíc o úplňkovou sílu.

Bylinky
Bylinky

Následné sušení bylinek má také svůj proces, ale v dnešní modernější době je speciální sbírání bylinek pro lahodný čaj již minulostí. 

Pokud nechcete zažít dobrodružství, ale věříte v sílu léčivých bylinek, pak právě pro vás jsou bylinky již nasbírány a usušeny.

Bylinky jsou zdraví velmi prospěšné a v období, které právě přichází je na ně ten správný čas.

Pomalu a jistě se blíží jaro a jak už to bývá, jsme vždy všichni velmi natěšeni na tohle skvělé období.

Jenže spolu s příchodem jara si často neuvědomujeme, že počasí, konkrétně teplota venku není ještě taková, .. a méně se oblékáme.

Bohužel po celou zimu ztrácíme imunitu, kterou je potřeba doplnit a pro posílení imunity jsou bylinky velmi vhodné.

Právě bylinky vám určitě pomohou, protože obsahují i důležité vitamíny.

Bylinky

Pokud chcete imunitu skutečně podpořit, jděte rovnou ke zdroji a tím jsou právě bylinky, které nejsou nijak upravovány nebo míchány, ale jsou pouze sušené, tím jsou vhodné k okamžité konzumaci.

Pojďme si společně některé bylinky představit, které vám můžeme doporučit.

Bylinky

Lékořice

Jako první si představíme Lékořici, ta posiluje celkový organismus a je také vhodná při léčení chronického únavového syndromu.  

Pokud vás navíc trápí kašel, je právě lékořice skvělým pomocníkem při tišení kašle a následně i při odkašlávání.

Lékořice navíc pomáhá při trávicích potížích a má také preventivní účinky proti rakovině prsu a tlustého střeva.

Maral

Mezi další velmi mocnou bylinku patří Maral, který nejenže zlepšuje imunitu, ale také posiluje obranyschopnost. 

Maral je navíc vynikajícím pomocníkem při velkém stresu dále pak snižuje pocit únavy a vyčerpání. Pomáhá také při depresích, migrénách a bolestech hlavy. 

Maral je velmi oblíben mezi ženami, které chtějí miminko. Je skvělý pomocník proti impotenci a neplodnosti.

Bylinky
Bylinky

Kurkuma

Pokud vám imunita již selhala a máte virové onemocnění určitě sáhněte po Kurkumě, protože právě ona má protizánětlivé, antivirové, antibakteriální, antibiotické a antioxidační účinky. 

Jedná se o velmi silnou bylinku, která posiluje imunitu 5-8x silněji než vitamín C. 

Kurkuma si navíc poradí s lupénkou, diabetem, Crohnovou chorobou a při Alzheimerově nemoci. 

Kurkuma vám může také pomoci při hojení ran, zmírňuje bolesti kloubů, při revmatu a artritidě, snižuje napětí svalů a preventivně působí proti kvasinkovým onemocněním.

Kurkuma si poradí také s nadváhou a navíc vám zpomalí proces stárnutí.   

Další bylinky, které podporují imunitu jsou lněné semínko, Aronie a Chia semínko.

Krvavec Toten

K posílení imunity doporučujeme doplňovat i vitamín C, který některé bylinky samozřejmě také obsahují. 

Těchto bylinek je spousta, například Krkavec Toten.

Je to bylinka, která obsahuje saponiny, kyselinu ursolovou, flavonoidy, esenciální olej, arabinózu, třísloviny a vitamin C.  

Tato bylinka se velmi často používá v kosmetice k výrobě krémů, mastí a pleťových vod, protože má hojivé účinky.

Bylinky
Bylinky

Popenec

Další skvělou bylinkou s vitamínem C je popenec.

Vynikající čaj z natě popence vám pomůže proti kašli a dušnosti. 

Dále je čaj z popence vhodný na problémy s močovým ústrojím, protože popenec uvolňuje. Zejména při delším užívání i pomalu rozpouští močové kameny, písek v ledvinách a žlučové kameny. 

Dýňové semínko

Mezi bylinky s velkým obsahem vitamínů se řadí také dýňové semínko, které obsahuje omega 3 nenasycené mastné kyseliny, vitamín A, E, C  a dále pak kyselinu listovou, vápník, železo, zinek, fosfor, mangan, selen, měď a draslík. 

Semínka pozitivně působí při kožních problémech, trávicích problémech, obnovují energii, vitalitu, působí proti padání vlasů a pomáhají při zpevnění růstu vlasů a nehtů. 

Jsou bohatým zdrojem rostlinných bílkovin a snižují cholesterol. 

Dýňová semínka se hodí do salátů, polévek, chleba, celozrnného pečiva, pro přímou konzumaci. Můžete je jíst spolu se solí, na sucho nebo opražit na pánvi. 

Bylinky
Bylinky

Bylinky s vysokým obsahem vitamínu C

Téměř všechny bylinky můžete přidávat do různých pokrmů i jako dochucovadlo, případně si vytvořit vlastní krémy či tinktury na veškerá bolestivá místa nebo zranění nebo si zkrátka uvařit jen lahodný bylinný čaj. 

Doplňovat imunitu je potřeba po celý rok a takový lahodný čaj potěší nejen vaše tělo, ale také vyčistí a uklidní vaší mysl, protože většina bylinek má svojí magickou moc.

Přivítejte s námi jaro plné barev

Připravte se na jaro!

 

Podle kalendáře astronomické jaro začíná 20. března.

Období zimy se nám zdá vždy, tak moc dlouhé a velmi často chmurné, tedy kromě Vánočních svátků.

Ale hned po Vánocích bychom si všichni přáli, to krásné a úžasné jaro s loukou plnou květů všech druhů. Tulipány, narcisky, krokusky a další jarní cibuloviny jsou pastvou pro oči.

Pro mnoho lidí je jaro to nejlepší období v roce. Právě na jaře se nám příroda probouzí a vše ožívá.

Jaro je plné různých barev, rozkvétají nové pupeny, i lásky, která je cítit všude. Také všechny stromy nám začnou kvést a na nich posedávat ptáčci, kteří začnou zpívat své úžasné melodie.

Chcete si  i vy rozjasnit chmurné dny a nejlépe už teď zahájit jaro na svém parapetu?

Či pomalu a jistě začít připravovat zahrádku? Pak možná právě teď je ten nejlepší čas začít!

Při přípravě na jaro je spousta práce na zahrádce, například připravit si půdu, jak pro rostlinky, tak také pro případnou zeleninu nebo ovoce. 

I stromy potřebují potřebnou péči, například ostříhat, zkrátit, aby mohly postupně opět krásně rozkvést a byla hojná úroda.

Zajisté si přejete mít i na svém parapetu krásné jarní květiny, jako jsou tulipány, narcisky, krokusy a další cibulky, které udělají vždy hodně parády a rozkvetlé květiny potěší nejen oko, ale i srdce.

Květiny zaženou všechny chmurné dny a vnesou do vašich oken ten pravý jarní život, plný úsměvů a radosti.

Takové krásné jarní cibulky můžete začít sázet i na jaře, ale pozor nezapomeňte vždy s předstihem. 

Počítejte s tím, že jakékoliv na jaře vysazené cibuloviny budou kvést přibližně až za 6 - 13 týdnů.

Navíc každá cibulovina potřebuje svůj potřebný čas i svou výživu, kterou jim musíte dopřávat.

Cibuloviny celkově během svého procesu potřebují dostatek živin, konkrétně vody a také dostatek prostoru, aby mohly všechny krásně rozkvést a vám vykouzlit úsměv na tváři.

Cibuloviny sázejte vždy s předstihem.

Narcisy udělají vždy hodně parády.

Kdo by nemiloval tulipány?

Včelky mají na jaře vždy hodně práce.

Nyní se vám naskytne otázka a kam takové cibulky nejlépe zasázet?

Stejně, jako jde doba kupředu ve všech směrech, je tomu tak i s truhlíky. 

Máme pro vás truhlíky se samozavlažovací vložkou, které vám usnadní spoustu starostí se zaléváním. 

Jedinečnou vlastností je četnost zalívání, kterou si běžně musíte hlídat každý den, u této samozavlažovací vložky, která je součástí balení, stačí květiny zalévat méně častěji.  

Další výhody:

 • Nedochází k převlhčení kořenů
 • Umožňuje kvalitní a rovnoměrnou výživu rostlin
 • Provzdušňuje zeminu

Truhlíky nejenže dobře vypadají, ale také jsou velice praktické a další pěstování květin a bylinek můžete s chutí rozšířit o další přírůstky. 

Nemusíte se neustále strachovat, zda vaše cibuloviny mají dostatek vody  nebo prostoru a sami uvidíte, jak vám váš truhlík rozkvete do krásy.

 

Dřevěné truhlíky

Součástí balení je samozavlažovací vložka. Truhlíky vám ušetří spoustu práce se zaléváním a další péčí o květiny.

Bestseller pro vaše květiny

Rozměry: 55 cm nebo 65 cm. Truhlík je české ruční výroby z chráněné dílny. Samozavlažovací vložka je součástí balení.

Bestseller pro vaše květiny

Rozměry: 55 cm nebo 65 cm. Truhlík je české ruční výroby z chráněné dílny. Samozavlažovací vložka je součástí balení.

Užijte si jaro plnými doušky, se spoustou květin, které vám toto období nabízí.

10% sleva pro registrované zákazníky

1648199949771

Věděli jste, že jako registrovaný zákazník získáváte automaticky 10% slevu na na 90% produktů v eshopu Eprodoma?

Odměňujeme naše věrné zákazníky.

Registrace zabere pár sekund! Nebo se pouze jedním kliknutím přihlásíte nebo zaregistrujete přes Facebook.

Úplná brnkačka.

Registrovat nebo se přihlásit můžete ZDE

Čekají na Vás také dárky k objednávkám. K objednávce nad 2000 Kč a nad 3000 Kč.

V budoucnu se můžete také těšit na další věrnostní slevy a další dárky k nákupu, o kterých Vás budeme samozřejmě informovat.

 

Spokojení a věrní zákazníci jsou pro nás prioritou č. 1.

 

Tým Eprodoma

eprodoma incomaker (Kopírovat)

Samozavlažovací dřevěné truhlíky z naší chráněné dílny

Dřevěné truhlíky se samozavlažovací vložkou

 • Český výrobek

 • Ruční výroba

 • Chráněná dílna


​​​​​​​
Určitě každý z vás zažil to, že chce odjet na pár dní mimo byt nebo dům, ale doma máte spoustu či jen jednu květinu nebo výborné bylinky, které vám nikdo po celý čas nezalije a tak nezbývá nic jiného než zůstat doma. S naším designovým dřevěným truhlíkem se samozavlažovací vložkou již doma zůstávat nemusíte!

truhlík z chráněné dílny

truhlík z chránění dílny světlý

Tento truhlík je perfektní volbou pro rychlé a jednoduché zalévání květin a bylinek. Truhlík se skládá ze dvou částí. První část je krásný dřevěný truhlík, který máme ve dvou barevných variantách o dvou různých velikostech.

180321-4180327-4

Druhá část se skládá ze samozavlažovací vložky, která zabraňuje přemokření květin nebo naopak uschnutí, takže si můžete klidně na pár dní vycestovat a už vás nebude trápit uhynutí vašich květin a bylinek.

180321-5

Truhlík má samozřejmě i jiné výhody jako je například četnost zalívání, kterou si běžně musíte hlídat každý den, u této vložky stačí květiny zalévat méně častěji. Truhlík nejenže dobře vypadá, ale také je velice praktický a další pěstování květin a bylinek můžete s chutí rozšířit o další přírůstky.

 

NYNÍ V AKCI DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!

 

CERTIFIKÁT DOBRÉHO ANDĚLA

certifikát anděla

Nadace Dobrý anděl podporuje rodiny s nezaopatřenými dětmi, v nichž máma, táta nebo některé z dětí trpí onkologickým onemocněním, nebo ve kterých dítě onemocnělo jiným závažným onemocněním. Velice si vážíme, že v této době nakupujete právě u nás, každým nákupem na www.eprodoma.cz jste podpořili nadaci Dobrý anděl. Bez Vás by to nešlo. Děkujeme. 

eprodoma incomaker (Kopírovat)

Vodovodní baterie s průtokovým ohřívačem

Špinavé ruce v dílně, kde není teplá voda?

Rychlé opláchnutí špinavého nádobí v chatě? Tyto situace se můžou stát každému a ne všude je možnost teplé vody. Nyní máme pro vás řešení, baterie s ohřívačem je ideální volbou pro všechny dřezy, umyvadla, vany, je vhodná do chat, garáži, dílen i kanceláří. 

 

938938-1938-3938-2938-4

 

Tato baterie je skvělým řešením tam, kde je potřeba teplá voda a není k tomu dostupný žádný velký bojler. Vodní baterie je vybavena super průtokovou elektrickou spirálou, která ohřeje studenou vodu na teplou a to během chvilky. Jako velké plus je v ušetření času a hlavně vody, při nahříváni z běžného ohřívače musíte čekat i několik minut než odteče studená voda a začne téct teplá. Při této baterii stačí pouze otočit pákou a teplá voda bude hned téct, navíc si teplotu můžete regulovat pomocí páky na boční straně přístroje. Materiál je mosaz a plast, topné těleso je z nerezové oceli.

Instalace i provoz je velice snadný a rychlý, baterie má zároveň velice krásný moderní styl. Baterie je rozhodně to nejlepší co můžete pro přísun rychle teplé vody udělat kdykoliv a kdekoliv chcete. Koupí tohoto produktu ušetříte peníze za menší spotřebu vody.

 

NYNÍ V AKCI DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!

Perfektní volba pro květiny

Nádherný dřevěný truhlík se samozavlažovací vložkou


​​​​​​​
Určitě každý z vás zažil to, že chce odjet na pár dní mimo byt nebo dům, ale doma máte spoustu či jen jednu květinu nebo výborné bylinky, které vám nikdo po celý čas nezalije a tak nezbývá nic jiného než zůstat doma. S naším designovým dřevěným truhlíkem se samozavlažovací vložkou již doma zůstávat nemusíte!

180321-3

Tento truhlík je perfektní volbou pro rychlé a jednoduché zalévání květin a bylinek. Truhlík se skládá ze dvou částí. První část je krásný dřevěný truhlík, který máme ve dvou barevných variantách o dvou různých velikostech.

180321-4180327-4

Druhá část se skládá ze samozavlažovací vložky, která zabraňuje přemokření květin nebo naopak uschnutí, takže si můžete klidně na pár dní vycestovat a už vás nebude trápit uhynutí vašich květin a bylinek.

180321-5

Truhlík má samozřejmě i jiné výhody jako je například četnost zalívání, kterou si běžně musíte hlídat každý den, u této vložky stačí květiny zalévat méně častěji. Truhlík nejenže dobře vypadá, ale také je velice praktický a další pěstování květin a bylinek můžete s chutí rozšířit o další přírůstky.

 

NYNÍ V AKCI DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB!

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení